Вчора по всій території РФ закінчилися вибори до Державної Думи. Ця подія «сколихнула» і невизнані республіки. Місцевих на потягах доправляли до Ростовської області на голосування. Наша команда знайшла відеопідтвердження прямої фальсифікації виборів на користь партії «Єдина Росія».

Нам на очі потрапило відео за 17.09.21 де системний адміністратор Алчевського центра культури та народної творчості голосував за своїх колег «по цеху».

Про свободу волевиявлення в «республіках» певно не чули. Так, фактично всі голоси центру були віддані за «правильного» кандидата, визначеним вищим керівництвом. 

На фотографії вище — список усіх працівників «Центру культури та народної творчості» з їх електронними поштамти, паролями та номерами паспортів.

Розглянемо особу під номером №17 —Володимир Чигирин. Можемо побачити особистий кабінет для голосування, де зазначені його паспортні дані. Це підтвердження того, що у попередній таблиці — достовірна інформація.

Висновки:

Це лише фрагмент незаконного голосування виборів у Держдуму РФ. Нині, українців, котрі залишилися «по ту сторону» та повірили у надійність російського паспорта використовують для здобуття рейтингів. Адже саме високі показники рейтингів так важливі для авторитарного режиму Путіна!

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.