Україна – ініціатор військових дій на Донбасі

Традиційно лунали заяви, що Україна не виконує Мінські домовленості та порушує режим припинення вогню, обстрілюючи мирне населення та “ополчення Донбасу”. Також, іде спроба делегітимізації ветеранів АТО/ООС. Їх показують як відморозків, які готові підійти просто на вулиці до любого та побити його за ніщо. Ця теза у різних виглядах лунала у проросійських/російських ЗМІ.

Ситуація довкола локдауну та вакцини

Російські ЗМІ продовжують звинувачувати українську владу у тому, що вона нехтує здоров’ям населення, не закуповуючи російську вакцину “СУПУТНИК-V”. Традиційно лунали заяви у дусі “США використовує Україну, як полігон для випробування своєї вакцини”, або українська влада іде на проводку своїх західних партнерів, нехтуючи здоров’ям власного населення. І все в такому дусі.

Сепаратизм по-українськи

Підґрунтям для цього слугують місцеві вибори, які давно вже пройшли, проте відголоси є до тепер. Традиційно заявлялось, що із приходом до влади у більшості міст та регіонів місцевих партій, Україна буде федералізуватися та в кінці-кінців розвалиться на кілька регіонів.

Питання Криму

Росії не дає спокою, що Україна досі не постачає питну воду в окупований Крим. Як завжди наголошувалось на законності переходу Криму в юрисдикцію Російської Федерації. Також, покою російським пропагандистам не давало запуск “Кримської платформи”, в участі якій зацікавлені вже США, Туреччина і Великобританія, також планується до неї залучити Росію.

Можлива громадянська війна в Україні та економічна криза

Традиційно просувається тема зубожіння населення України. Як завжди наголошувалось, що у всьому вина пост-майдана влада. Також говорилося проте що це може стати однією із причин громадянської війни в Україні.

Основні теми російських наративів можна побачити в цій таблиці:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.