Основні більш-менш цікаві наративи розгортались за наступними напрямками:

  1. Основною темою для обговорення цього тижня були обговорення ведення локдауну та негативного ефекту від цього. Проросійські ресурси були сконцентровані на критиці медичної реформи в Україні, прораховували всі можливі негативні наслідки від ведення локдауну. В черговий раз звучали заклики закуповувати російську вакцину, хоч вона і не пройшла належної міжнародної сертифікації. Також, заново були згадані фейки про коронавірус.
  2. Щодо внутрішньої політики та зовнішнього управління, то проросійські ресурси розвивали наративи пов’язані із заступником голови ОП Олега Татарова. Він у свою чергу в одному із інтерв’ю повторив тезу про можливі зовнішні джерела впливу, які намагаються зберегти на посаді голову НАБУ Артема Ситника, що вказує на те, що НАБУ підпорядковується і діє в інтересах США
  3. Російські сайти писали про Зеленського, що він намагається виїхати на хвилі патріотизму і що він все більше починає відходити від передвиборчого образу такого собі центристського президента. Також, РосЗМІ звинувачують його в тому, що він порушую Мінські домовленості, створюючи “Кримську платформу”.
  4. Наративи цього тижня зачіпали також і Закарпаття. Мова ішла про те, що на Закарпаття чекає доля Донбасу. Україна розпалює цей етнічний конфлікт, використовуючи угорців, щоб обґрунтувати якійсь додаткові права для росіян в Україні.

Також, як завжди, дискредитуються Збройні сили України, що вони порушують перемир’я, обстрілюючи мирне населення Донбасу. Також лунали заяви, що у ЗСУ служать одні алкаші та непрофесіонали.

Згадувався Крим у контексті не хватки води та інші наративи, які можна побачити на інфографіці:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.