Російська пропаганда безщадна у своїх наративах щодо України та того що відбувається довкола неї. Пропонуємо вам огляд основних наративів російсьої пропаганди за жовтень:

1. Україна з її теперішньою владою хоче розв’язати Третю світову війну з використанням ядерної зброї США

Поява військ НАТО на території України пов’язується з заявою Президента України з трибуни ООН негайно об’єднатись перед загрозою Третьої світової війни та ядерного знищення планети.

2. Україна – полігон для військових розробок НАТО

Проведення «зрощених пропозицій» та хибних аналогій: під час польотів ядерних бомбардувальників B-52м над Одеською областю США відпрацьовували ядерні удари по російським об’єктам в Криму – США визнає Крим українською територією – США відпрацьовували ядерні удари по Україні.

3. ОПЗЖ – проти ядерної війни на території України

Опозиційна платформа – За життя» (проросійська партія в Україні) вкрай обурена тим, що над Україною пролетіли бомбардувальники В-52 США, які можуть нести ядерну зброю.

4. Україна – потенційна арена для війни НАТО з РФ

Для США Україна має значення лише в якості арени для боротьби з Російською Федерацією. Використовуються історичні аналогії з Другою світовою війною. СКШН – підготовка до війни.

5. Навчання «Об’єднані зусилля-2020» – відпрацювання сценарію війни з Росією

Під навчаннями НАТО прикриває відпрацювання сценарію війни з Росією на Кримському півострові. Дії США та України направлені на сбір інформації про російські оборонні структури в Криму і їх варто розглядати як ворожі. 

Польоти ядерних бомбардувальників США над Одеською областю B-52 могли відпрацьовувати там лише один маневр – стрільбу по російським військовим об’єктам в Криму.

6. НАТО серйозно не сприймають Україну та її інтеграційні процеси («задній двір Росії»)

Міністерство оборони Великої Британії у дописі про спільні навчання з військовими ЗСУ назвало Миколаївську область «Russia`s backyard», що ЗМІ переклали як «задній двір Росії», надаючи цьому словосполученню негативні конотації.

7. НАТО сприймає Україну лише як «гарматне м’ясо» для майбутньої війни

Військовослужбовці НАТО, не дивлячись на перехід української армії на їх стандарти, ніколи не будуть воювати за інтереси України. Українську армію готують до війни з РФ, роль якої в цій війні «вмирати за інтереси Заходу».

8. Причина трагедії з АН-26 – застаріле озброєння України

В Україні термін придатності застарілого озброєння продовжують лише «на папері». Проросійські експерти заявляють, що через 5-7 років в Україні не буде бойової авіації. Для цього у держави немає ані часу, ані відповідних потужностей.

9. Причина трагедії з АН-26 – наказ Головнокомандувача ВПС

Розбитому літаку АН-26 не дали приземлитись через інший літак, в якому був син Головнокомандуючого ВПС.

10. Україна – ініціатор військових дій на Донбасі

Заяву Головнокомандувача ЗСУ про те, що бойові дії можливі, незважаючи на дію «режиму тиші» інтерпретували як факт, що «у ЗСУ допустили відновлення локальних бойових дій на Донбасі».

11. Влада ДНР та ЛНР – легітимна

Влада «республік» приймає закони відповідно до яких в школах не буде викладатись українська мова та історія, натомість школярі будуть вивчати російську мову та історію.

12. Єдина країна, що може захистити Україну – Росія

У вірменсько-азербайджанській війні Вірменії з усіх країн-членів ОДКБ допомагає лише РФ. Україні також варто повернутись на «геополітичної орбіти» РФ, адже інші країни не будуть захищати її.

13. Вірменсько-азербайджанська війна – майбутній сценарій військових дій на Україні

Влада України прагне не встановлення миру, а продовження військових дій на Сході України. Згодом «заморожений конфлікт» переросте у справжню війну (хоча, фактично, війна вже є).

14. Українська армія – морально нестійка

Серед військових ЗСУ – злочинці, наркомани, алкоголіки, самогубці, психопати.

15. Україна – фашистська держава

У сфері ідеології в Україні процвітають типові фашистські ініціативи – насильницькі методи придушення інакомислення: люстрація, фільтрація, мілітаризм за будь-яку ціну.
16. Україна не зможе впоратись з Covid-19 без допомоги Росії

Український “коронавірусний фонд” витрачають на патріотичні серіали. Однак для країни, яка відмовилася від російської вакцини, сенсу в таких серіалах немає.

17. Рішення української влади – безглузді

В Україні “коронавірусний фонд” витрачають на патріотичні серіали, бо Covid-19 хочуть вилікувати вишиванками.

18. Президент України обманув виборців

Президент України не виправдовує очікувань українського народу.

19. Команда Президента України – «партія війни».

Президент так і не виконав обіцянку закінчити війну на сході України і зробити це “швидко і просто”. Від цієї зради “Команда зелених стає командуванням партії війни”.

20. Україна – «держава без майбутнього».

Колишній депутат Верховної Ради України Володимир Олійник висловив побоювання, що найближчим часом може припинити своє існування як держава.

21. В Україні назрівають чергові «заворушення»

В Україні відбувається спроба державного перевороту, який очолює гарант конституції, чинний президент.

22. Україна порушує Мінські домовленості

Чергове порушення режиму припинення вогню українськими «каралями» призвело до втрати загибелі бійців ДНР.

23. Україна – маріонетка Заходу

ЄС зобов’язав Київ «швидко і негайно» скасувати рішення Конституційного Суду України

24. Україна – «невдала» держава

Україна стоїть на порозі системної катастрофи, яка може обвалитися на все житлово-комунальне господарство країни.

Tags:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.