Українські військові загострюють ситуацію на Донбасі, щоб спровокувати Росію

На офіційному сайті Народної Міліції ДНР неодноразово публікували зведення щодо порушення режиму тиші з боку Українських ЗС. Член комітету Держдуми з міжнародних справ Сергій Железняк оприлюднив заяву про те, що Українська сторона навмисно намагається втягнути Росію в конфлікт, щоб висунути звинувачення та притягнути до відповідальності.

Переміщення військ вздовж кордону Росії не загрожує Україні

Переміщення численного особового складу та техніки ЗС РФ помічені відповідними структурами та користувачами соціальних мереж. Можливість наступу Збройних сил Росії викликало обурення як з боку України, так і на міжнародному рівні.

Прес-секретар Президента РФ Дмитро Песков заявив, що переміщення військ вздовж кордону Росії не загрожує Україні та іншим країнам, проте ніякі санкції та погрози не зупиняють РФ від продовження цього процесу, що банально не вигідно РФ. 

Військової допомоги від США не буде

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що держава продовжить проводити для України “деяку матеріальну підтримку”. За останні тижні до України прибули військові Сполучених Штатів з метою урегулювання конфлікту.

Проте, російські пропагандисти продовжують показувати майстерність трактувати чужі слова у повному відриві від їх контексту та початкового значення. 

Україна намагаєтьсся досягти членства в НАТО, маніпулюючи проблемами війни на Сході країни

Російські медіа-агломерати тиражують десятки статей, у яких йдеться, що Україна використовує будь-які приводи, щоб звинуватити РФ в “вигаданій” агресії та підтримці терористів у так званих ЛДНР. І що останні події – лише гарний приклад того, як “українська хунта” шантажує своїх союзників й піднімає ставки у цій “брудній грі” для досягнення виключно своїх політичних цілей. 

Україна стає ядернонебезпечною

“Заява українського посла у ФРГ про ядерну зброю йде врозріз з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, учасником якого є Україна”. Таку цитату за останні дні поширила велика кількість російських політиків. У свою чергу, про порушення договорів Росією та посягання РФ на норми міжнародного законодавства не йдеться. 

Вони постулюють: “Україні та її народу ніхто не загрожує, окрім самого українського керівництва. Нарощування озброєнь Україною здійснюється не з метою оборони країни”. Член міжнародного комітету Ради федерації Сергій Цеков повідомив, що ядерна зброя Україні потрібна “не для свого захисту, а для нападу на Росію”. “Повернення Україні статусу ядерної держави загрожує небезпекою для всього світу, так як від її націоналістичних влади очікувати можна все, що завгодно”, – прокоментував він. І додав: “Україна з ядерною зброєю – все одно що мавпа з гранатою”.

Катастрофічна ситуація з коронавірусом в Україні

Російські ЗМК поширюють дезінформацію щодо епідеміологічної ситуації в Україні. Новини про закупівлю україною 10 млн доз вакцини Pfizer та плани на випробування, закупівлю та використання китайських, американських та ізраїльських вакцин від коронавірусної інфекції у російських новинах замовчуються. Однак, поширюються звинувачення через відмову використовувати та виробляти російський препарат СПУТНИК-V, адже цей варіант “добродушна” російська влада запропонувла місяцями раніше.

Не втрачають можливості “неупереджені” журналісти/експерти і поспекулювати даними про рекордні значення кількості захворілих та померлих за добу для підтвердження своїх гіпотез.

З розвінчанням основних міфологем проросійської вакцинаторської агітації можна ознайомитись у нашому матеріалі.

Основні теми інформаційних атак та їх співвідношення зображено на круговій діаграмі нижче:

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.