Ми, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  Команда нашого інституту називається “AM&PM” – “Against manipulation and propaganda messages” – «проти маніпуляцій й пропаганди» 

Основна ціль команди «AM&PM» – навчити військових бути медіаграмотними,  розпізнавати фейки,  поширювати тільки достовірну інформацію. У межах проєкту ми створюємо авторські матеріали, проводимо навчальні тренінги, спілкуємось з експертами та досліджуємо загрозливі наративи та фейки проти України.

На початку проєкту аналітична група команди «АМ&PM» провела дослідження серед діючих військовослужбовців та експертів у сфері медіа. Це допомогло краще зрозуміти потреби та уподобання цільової аудиторії. Також з’ясували, які ресурси та канали обирають українські військові для отримання інформації.

Результати дослідження показали – важливим елементом боротьби з інформаційними атаками Росії є підвищення рівня медіаграмотності та розвитку критичного мислення щодо інформації у ЗМІ. Ми створили медіа-платформи у соціальних мережах, де кожен може дізнатися про маніпуляцій у засобах масової інформації та розповсюдженя загрозливих меседжів проти України.

Розвивайте своє критичне мислення та підвищуйте свій рівень медіаграмотності разом з нами!