Цьогоріч особливістю проведення Форуму стало запровадження окремої секції для молодих фахівців – студентів, курсантів та молодих початківців в сфері інформаційної політики та інформаційної безпеки.

Дискусія команд “InChoice” (ХНУПС) та “АМ&РМ” (ВІКНУ) відбувалась у межах секції “Інформаційна безпека: Європейський контекст”. У розмові вони підвели підсумки своєї діяльності за 2020-2021 роки, обговорили тенденції розвитку інформаційних безпекових технологій та перспективи подальшої діджиталізації суспільства.

Окрім цього, в межах міжнародного форуму виступили експерти з інформаційної безпеки різних країн: Франції, Грузії, Казахстану та Латвії. Спеціалісти обговорили світові тренди та тенденції 2020-2021 років у сфері інформаційної безпеки та геополітики, а також нові цифрові, гуманітарні, управлінські та психотехнології в безпековій сфері.

Подія відбувалась в онлайн режимі на ресурсній базі Київського університету імені Бориса Грінченка у співпраці із Центром протидії інформаційним агресіям “АМ&РМ” та ГО “Центр комунікаційно-контентної безпеки”.

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.