Зеленський – поганий управлінець, який не може виконати своїх обіцянок щодо захисту України

Російські ЗМІ повідомляють, що західні партнери не горять бажанням воювати за Україну. Втім, за їх свідченням українська сторона намагається не помічати “очевидних речей” , продовжуючи наполягати – західні партнери повинні розмістити своїх солдатів в Україні, краще – в проблемних точках.

Не поспішають воювати за Україну і в НАТО. Єнс Столтенберг заявив: “Україна – це партнер НАТО, це не країна-член альянсу. П’ята стаття Північноатлантичного договору не поширюється на Україну “

Всю відповідальність за невдачі News Front покладає на президента України: «Зеленський за своє недовге правління продемонстрував найгірші навички управлінця. А найжахливіше – те, що ніякої стратегії і послідовності в його діях і не було».

Серйозні проблеми української промисловості через 1-2 роки призведуть до її краху

Останнім часом серед російських новинних каналів все частіше лунають меседжі про обвал української економіки, який має відбутися у найближчий рік-два. Саме спад у промисловості призводить до того, що ВВП України втрачає від 0,6 до 2,6% щокварталу.

При цьому вказується, що Україна могла б виправити ситуацію і вже навіть був прийнятий відповідний законопроект. Однак дана ініціатива була розкритикована Заходом.

Українська влада не зможе забезпечити народ теплом взимку через критичну ситуацію з вугіллям

Запаси вугілля на складах теплових електро-станцій української державної компанії «Центренерго», в два рази нижче мінімально допустимого рівня.

За інформацією джерела, на трьох ТЕС державної компанії знаходиться 123,2 тисячі тонн кам’яного вугілля, при мінімально необхідному рівні в 227,6 тисячі тонн.

Це вже не перше повідомлення російських ЗМІ, що стосується неможливості забезпечення тепло українських домівок. Варто зазначити, що такі повідомлення поширюються пропагандистськими ЗМІ щорічно, і чим ближче до опалювального сезону, тим активнішими вони стають.

Україна проведе чергову провальну реформу медицини

Американське агентство з міжнародного розвитку (USAID) планує сприяти Києву в реалізації реформи охорони здоров’я. Як наголошується в документі відомства, новий проект повинен допомогти знизити рівень корупції в медичній сфері і розширити доступ громадян до якісних та професійних послуг.

Однак реформування зіткнулося з труднощами через пандемію COVID-19 і відсутність єдиного керівництва, яке контролює процес змін на всіх рівнях уряду України.

Проте, російські експерти (кваліфікація яких викликає значні сумніви) зазначають, що Україна не має жодних шансів на успіх, адже після реформи 2016 року в медицині не відбулося значних покращень. Україна зарекомендувала себе як корумпована держава і ,скоріш за все, гроші, які виділені на реформу знову осядуть у кишенях чиновників.

Командування ЗСУ не може забезпечити українських військових продовольством

Повідомляється, що бійці ЗСУ перебувають на передовій без продуктів харчування. Українська армія на Донбасі не отримує від свого командування необхідного для несення служби продовольства.

Офіційний представник Народної міліції ЛНР Іван Філіпоненко розповів, що бійці ЗСУ поскаржилися в Міністерство оборони України на затримки поставок продуктів і засобів обігріву.

Поки «захисники» України сидять без їжі, на передову приїхав Президент України Володимир Зеленський. Він привіз солдатам нагороди і подарунки, а про харчування якось не подумав.

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.