Українська влада заохочує діяльність та   нагороджує фашистів/неонацистів, які вбивають жителів Донбасу.

У середу, 1 грудня, командир 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правий сектор Дмитро Коцюбайло, відомий під позивним “Да Вінчі”, був нагороджений званням Героя України.

Новина про нагородження Дмитра Коцюбайло миттєво була висвітлена російськими медіа. В публікаціях було відзначено, що Дмитро Коцюбайло – це та людина, яку бійці годують кістками російськомовних дітей. Всією командою не перестаємо дивуватися, які інформаційні вкиди.

Українська незалежність побудована на тотальному обмані

Ще 24 серпня Україна голосно відзначила 30-річчя незалежності. У російських ЗМІ було зазначено, 1 грудня – дата важливіша, хоча про це забув і сам народ України, і українська влада. 24 серпня Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Але тільки загальний народний референдум поставив на цьому акті “мокру печатку”. Без референдуму і без волі жителів тоді ще УРСР усе це – фільчина грамота. Але річниця референдуму важлива для розуміння сенсу української державності не лише тому. Грудневий референдум став першою ланкою в довгому ланцюзі обману, що простягнувся через усе 30 років. Його учасники ні за що б не повірили, за що саме вони голосують – якщо б була можливість передати їм привіт з нашого часу.

Зазначено, що на тлі 30-ї річниці референдуму про незалежність України проступає основна її державотворча ідея: тотальна брехня. Мовні квоти, насильницька українізація, церковний розкол, війна, втрата територій, депопуляція, ліквідація промислового потенціалу – нічого з цього не знайти в листівках Кравчука і його послідовників. Зате поряд з обіцянками можна писати “брехню… брехня… брехня.”. – по кожному з пунктів.

Україну чекає скрутне економічне становище через погіршення відносин української влади з Білоруссю

Російські та білоруські ЗМІ поширювали інформацію про те що, якщо Мінськ не дасть Україні електроенергію, то в країні можуть початися відключення. Рішення про продаж енергії залежить від волі глави Білорусії Олександра Лукашенка. Підкреслюється, що в України складні відносини з Мінськом через те, що Київ ввів проти Білорусії санкції і зупинив перельоти в країну. Питання про те, як Україна дійшла до того, щоб залежати від мінського електропостачання, варто задати українському лідеру Володимиру Зеленському.

Через порушення та саботаж української сторони Мінських угод, вони є неефективними

Якщо Україна не стане виконувати Мінські угоди з власної волі, інші сторони повинні змушувати її це робити. Глава МЗС Росії Сергій Лавров в ефірі програми ” Москва. Кремль. Путін ” порадив не залишати Україну без нагляду партнерів.

«Якщо її [Україну] залишити наодинці зі своєю совістю, звичайно, она нічого робити не буде. Її потрібно змушувати вживати заходи, і саме для цього і был створений “нормандський формат”», — сказав міністр закордонних справ Росії.

«Падіння ключових макроекономічних параметрів – результат провальної економічної і соціальної політик, які погіршують якість життя НА Україні», – заявляє ОПЗЖ.

Підкреслюється, що економічна політика уряду посилює “і без того вкрай важке” становище України, а за деякими макроекономічним параметрам “падіння триває вже двадцятий місяць”.

Україна проводить провальну міжнародну діяльність

Українська зовнішня політика, іменована “кулебовщиной”, не має нічого спільного з дипломатією і давно висміяна на міжнародній політичній арені. При цьому вона регулярно продовжує поповнюватися забавними епізодами авторства глави МЗС України Дмитра Кулеби.

Наприклад, нещодавно він заявив, що РФ стягнула на кордон з Україною 115 тисяч військових і бойову техніку.

Тому про всяк випадок Кулеба натякнув, мовляв, Україна веде активний діалог з НАТО не лише як з організацією, але і з кожною країною Альянсу окремо з метою заручитися серйозною підтримкою у разі ескалації на російсько-українському кордоні.

Також Кулеба похвалився, що загальний об’єм матеріально-технічної допомоги США Україні в поточному році склав більше $130 млн, і США в цьому залишаються провідним партнером.

Зазначається, що у вересні 2018 року США “передали” Україні два списані патрульні катери типу Island 1988 року випуску, що стояли на озброєнні Берегової охорони. Офіційною причиною списання виявилася втома металу і поява через це тріщин в корпусі – тобто, ремонтувати судна доведеться регулярно. Іншими словами, американці придумали відмінну схему заробітку на українцях: старизну не викидати, а пропонувати “патріотам”. Щоб ті, у свою чергу, лякали цим мотлохом російську армію.

No responses yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.